Hakkımızda

Kendi imalatı ve bunun yanında temsil ettiği uluslar arası firmaların ürünlerini deneyimli kadrosuyla Oto Yedek Parça sektörüne hizmet vermektedir. Eva Car Parts  yıllardır süre gelen kalite anlayışını kanıtlamış firmadır.

Eva Car Parts olarak hedeflerimiz "Kalitenin sürekliliğini sağlamak" Müşterilerine değer vermektir. Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen  Eva Car Parts yaptığı tüm işler de garanti ve anında servis güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.

Türkiye'de sıkıntısı çekilen otomotiv yedek parça tedariğinin modern ve teknolojik bir altyapıya kavuşmasını kendine vizyon olarak belirlemiştir. Bu amaca yönelik olarak, son araç kullanıcılarından, ürün toptancılarına kadar herkesin elektronik ticaret imkanlarını kullanarak şeffaf bir yapıyla ürün satın almalarını, ne satın aldıklarını bilmelerini, seçim yapma özgürlüğüne kavuşmalarını, kendi araçlarını tanımalarını sağlayacak dev bir veritabanı oluşturmuş; bu veritabanı sayesinde yedek parça ve servis ihtiyacı olanların aradıkları şeyi kolayca bulmaları sağlanmıştır.